3 viisi 500 kalori põletamiseks

Sisukord:

Anonim

Kaalu kaotamine tundub keeruline. Tegelikult peate põletama rohkem kaloreid kui tarbite. Kui suudate teha piisavalt füüsilist tegevust, et põletada 500 lisakalorit päevas, võite nädalaga kaotada 0,5 kg ja see võib kahekordistuda, kui vähendate ka toidukogust 500 kalori võrra päevas. 500 kalori põletamiseks on erinevaid viise, näiteks sörkimine, õues kodutööde tegemine, lastega mängimine jne. Peamine on teha lõbusaid harjutusi, et saaksite neid regulaarselt teha.

Samm

Meetod 1 /3: harrastage tavapärast sporti

Põletage 500 kalorit 1. samm

Samm 1. Tehke sprint

Jooksmine, kas õues või jooksulindil, üksi või koos sõpradega, on suurepärane viis kalorite põletamiseks. Jooksmine 10 km tunnis või 10 minutit 1,5 km kohta võib põletada 500 kalorit umbes 45 minutiga. Saate lühendada aega 30 minutini, joostes kiirusega 13 km tunnis.

• Saate lühendada aega umbes 25 minutini, tehes intervall-sprinte (vaheldumisi kõrge ja madala intensiivsusega sprint).
  • Pidage meeles, et põletatud kalorid ja kulutatud aeg on ainult hinnangulised, mis võivad varieeruda sõltuvalt paljudest teguritest, näiteks kehakaalust ja ainevahetusest. Kui ei ole märgitud teisiti, kirjeldavad selle artikli hinnangud inimesi, kes kaaluvad 65–70 kg.
Põletage 500 kalorit 2. samm

Samm 2. Minge aeglaselt sörkima või kõndige vähemalt 1 tund

Kui te ei soovi täielikult joosta, proovige sörkida aeglases ja ühtlases tempos. Kuna sörkimine ei ole väga intensiivne tegevus, tehke seda 60 minutit kiirusega 8 km tunnis, et põletada 500 kalorit.

Kui otsustate kõndida kiirusega 5,5 km tunnis, võite põletada 500 kalorit 90 minutiga

Põletage 500 kalorit 3. samm

Samm 3. Minge 1–2 tunniks loodusesse matkama

Kui matkate looduses headel radadel samas tempos kui kõndimine, võite põletada 500 kalorit 90 minutiga. Kui kõnnite kiiremas tempos või mitmesugusel maastikul, näiteks mägedel ja kivistel teedel, võib aega lühendada umbes 60 minutini või vähem.

Kuna maastikul ja muudel teguritel on nii palju muutujaid, on raske teada õiget aega matkamiseks, et saaksite põletada 500 kalorit. Üldjuhendina tehke seda vähemalt 1 tund

Põletage 500 kalorit 4. samm

Samm 4. Ujuge paar ringi

60 minuti aegne ujumine võib keskmise inimese jaoks põletada 500 kalorit. Kui teete seda mõõdukas tempos, võite põletada 500 kalorit 40–45 minutiga.

Mõõdukas kiirus on ujumine 66 ringi 33 m pikkuses basseinis (või samaväärne 1,5 km ujumisega) umbes 40 minutit

Põletage 500 kalorit 5. samm

Samm 5. Sõitke seisva jalgrattaga või sõitke jalgrattaga õues

Jalgrattasõit 40-70 minutit (sõltuvalt kiirusest) võib põletada 500 kalorit. See kehtib teie kohta, kes sõidate statsionaarse või tavalise jalgrattaga.

• Mõõduka tempoga (mitte kiirusega nagu võidusõit või rattaga sõitmine mööda küla) saate põletada 500 kalorit umbes 60 minutiga.
  • Teisest küljest, kui võtate ketruskursuse, kulub 500 kalori põletamiseks umbes 40–45 minutit või isegi 25–30 minutit.
Põletage 500 kalorit 6. samm

Samm 6. Kasutage trepironijat

Selle meetodi abil saate kiiresti põletada 500 kalorit. Trepironija (treeningvahend, mis imiteerib trepist üles liikuvate inimeste liikumist) kasutamine 45-50 minutit võib tavalise inimese jaoks põletada 500 kalorit. Kui aga jooksete kodus või mujal trepist üles ja alla, lisage vajaminevale ajale umbes 30 minutit.

Samuti saate oma piirkonna pilvelõhkujates trepist üles joosta

Põletage 500 kalorit 7. samm

Samm 7. Tehke hüppenöör

Umbes 50 minutit hüppenööriga põletades võib põletada 500 kalorit, kuid see võib olla keeruline korraga. Õnneks saate põletada sama arvu kaloreid, tehes kogu päeva jooksul 5 treeningut, igaüks 10 minutit või 10 5-minutilist treeningut.

500 kalori põletamiseks võite kombineerida ka mitmeid harjutusi, nagu hüppenöör 25 minutit ja sörkimine 30 minutit kogu päeva jooksul

Põletage 500 kalorit 8. samm

Samm 8. Tehke aeroobset treeningut soovitud intensiivsusega

Aeroobikatunniga liitumine on suurepärane vanade sõpradega aja veetmiseks või uute sõprade leidmiseks. Harjutades suure mõjuga aeroobikat, saate põletada 500 kalorit 50 minutiga. Kui teete vähese mõjuga aeroobset treeningut, vajate 70 minutit.

Aeroobika vees on ujuvuse tõttu vähem intensiivne. 500 kalori põletamiseks on vaja 2 korda kauem

Põletage 500 kalorit 9. samm

Samm 9. Tehke paar tundi joogat

500 kalori põletamiseks peate joogat tegema 2 tundi. Kui aga kombineerida seda muude tegevustega, tehke joogat 1 tund, et jõuda poole oma päevase kalorieesmärgini.

Kui teete pilatest, saate põletada 500 kalorit umbes kahe tunni jooksul

Meetod 2/3: kalorite põletamiseks meelelahutuslike harjutuste tegemine

Põletage 500 kalorit 10. samm

Samm 1. Mängige sellist spordiala nagu jalgpall või sulgpall

Vajalik aeg varieerub sõltuvalt valitud spordialast. Üldiselt võtab jõulist tegevust nõudev harjutus lühemat aega kui kerge treening.

• Mängi üksikmängu tennist 60 minutiga. Kui mängite paarismänge, suurendage aega 90 minutini.
  • Mängi 1 tund rannavõrkpalli. Mängus saate mängida ka võrkpalli, suurendades sama efekti saavutamiseks aega 30-45 minuti võrra.
  • Mängi sulgpalli umbes 55 minutit või löö rasket kotti umbes 60 minutit.
  • Mängige ragbit umbes 45 minutit, puudutage jalgpalli (teatud tüüpi ragbi) umbes 50 minutit või korvpalli umbes 50 minutit.
Põletage 500 kalorit 11. samm

2. Mängige golfi hommikul

See suhteliselt aeglane harjutus võib sihitud kaloreid ikkagi põletada. Kutsuge mõned sõbrad seda mängima. 90–100 minuti pikkune golfimäng võib põletada 500 kalorit, kui kõnnite rajal hoogsalt ja vedate varustust ise. Ärge kasutage rongi ega vaguneid!

Samuti saate põletada 500 kalorit, mängides 2 tundi keeglit või frisbeed

Põletage 500 kalorit 12. samm

Samm 3. Tehke enesekaitseharjutusi umbes 50 minutit

Keskmisel inimesel võib 50 minutit aktiivselt harjutada ükskõik millist enesekaitset, põletada 500 kalorit. Siiski peaksite oma tegevusetuse aega vähendama, näiteks kui pöörate tähelepanu oma treeneri juhistele.

Põletage 500 kalorit 13. samm

Samm 4. Minge hobuse selga ja minge ringi

500 kalorit saate põletada, ratsutades tavaliselt umbes 2 tundi. Siiski saate aega lühendada kiire ratsutamise või matši jaoks treenimisega.

Pidage meeles, et loendage hobusel aktiivselt ainult kordi ja ärge lisage pause. Nii saate põletada 500 kalorit, ratsutades umbes 3 tundi, sealhulgas 1 -tunnise puhkeaja

Põletage 500 kalorit 14. samm

Samm 5. Tehke kaljuronimist

Lisaks looduse nautimisele põletate samal ajal ka kaloreid. Kui olete koolitatud ja kogenud, proovige 40-60 minutit looduses kaljuronimist. Kui te pole koolitatud, tehke sama palju aega siseruumides ronimist.

Sõltuvalt raskusastmest varieerub kaljuronimisel kuluv energia (nii õues kui ka toas)

Põletage 500 kalorit 15. samm

Samm 6. Mine suusatama või lumelauaga sõitmine (kui elate riigis, kus on 4 aastaaega).

Inimestele, kes kaaluvad 65–70 kg, saavad nad põletada 500 kalorit, suusatades allamäge või lumelauaga mõõdukalt 65 minutit. Ärge unustage kelgul veedetud aega vähendada!

• Kui tegelete murdmaasuusatamisega, saate sama tulemuse vaid 50 minutiga.
  • Samuti saate põletada 500 kalorit veesuusatamisega 65 minutiga.
Põletage 500 kalorit 16. samm

Samm 7. Minge rulluisutama või uisutama

Rulluisutamine või uisutamine 50-60 minutit võib põletada 500 kalorit. See kehtib juhul, kui teete seda suhteliselt tasasel maastikul mõõdukalt (kui rulluisutatakse).

Põletage 500 kalorit 17. samm

Samm 8. Proovige sõudmist

Saate seda teha 1 tund. Kui aga vesi ei meeldi, tehke jõusaalis trenni, kasutades samal ajal sõudmismasinat.

Pidage meeles, et aerudes loendage ainult aktiivset aega, välja arvatud vaba aeg, kui naudite vaadet järvele

Põletage 500 kalorit 18. samm

Samm 9. Surf

Loomulikult tuleb surfata laine all meres, mitte internetis! 500 kalori põletamiseks surfake rannas umbes 60 minutit.

• Kui elate järve lähedal, proovige sama palju aega sõita aerulauaga.
  • Lisateabena on 500 kalori põletamiseks vaja Internetis surfamiseks umbes 5–7 tundi, olenevalt sellest, kui tihti sa istudes oma jäsemeid liigutad!
Põletage 500 kalorit 19. samm

10. samm. Proovige tantsida

See on ilmselt kõige lõbusam viis kalorite põletamiseks! Saate põletada 500 kalorit, kui teete 50 minuti jooksul kiiret tantsu. Vajalik aeg varieerub sõltuvalt valitud tantsuliigist.

• Näiteks võite põletada 290 kalorit, tantsides salsa 1 tund. 1 tund esitatav ballett või kaasaegne tants põletab aga 310 kalorit. 1 tund kõhutantsu tegemine põletab ainult umbes 250 kalorit.
  • Kui teete tantsutüüpi harjutust nagu Zumba 50-60 minutit, piisab 500 kalori põletamiseks.

3. meetod 3 -st: igapäevaste tegevuste tegemine

Põletage 500 kalorit 20. samm

Samm 1. Lõika rohi

Muru niitmine umbes 2 tundi päevas võib täita teie eesmärgi põletada kaloreid. Siiski peaksite kasutama tõukavat niidukit, mitte sõidumasinat. Kui niidate muru üles ja alla, võite põletada 500 kalorit vaid 75 minutiga.

• Kui teie hoov ei ole väga suur, peate võib -olla pakkuma naabritele lahkust muru niitmiseks, et selle meetodi abil põletada 500 kalorit.
  • Sel põhjusel proovige seda meetodit teistega kombineerida. Näiteks põletate 1 tund muru niites 250 kalorit. Suurendage oma aktiivsust, sörkides 30 minutit või muid sarnaseid harjutusi, et täiendada ülejäänud 250 kalorit.
Põletage 500 kalorit 21. samm

Samm 2. Eemaldage lumi labidaga (kui elate riigis, kus on 4 aastaaega)

See tegevus ei pruugi olla lõbus, kuid võib põletada kaloreid! Üldiselt võib lume kühveldamine 50–80 minutit põletada 500 kalorit. Tehke seda 80 minutit, kui lumi on kerge ja pehme, ja 50 minutit, kui lumi on paks ja märg.

Lumepuhuri lükkamine võib põletada sama palju kaloreid kui tõukurniiduk. 500 kalori põletamiseks kulub umbes 2 tundi

Põletage 500 kalorit 22. samm

Samm 3. Puhastage maja

Kui teete aktiivset maja puhastamist umbes 2 tundi, võite põletada 500 kalorit. Mõned ülesanded, mida saab teha, hõlmavad tolmuimejat, pühkimist, pühkimist, tualettruumide puhastamist ja raske pesu teisaldamist.

Saate kõrvaklappe kandes aega lühendada 15-20 minuti võrra, seejärel laulda ja tantsida maja koristades muusika saatel. See peab olema lõbusam

Põletage 500 kalorit 23. samm

Samm 4. Mängige kitarri

Kitarri mängimine umbes 130 minutit seistes võib põletada 500 kalorit. Kui segate seda nagu rokikitarrist, võib aega veelgi lühendada. Kui rabelete nagu poplaulja, võib see veidi kauem aega võtta.

See 130 -minutiline ajahinnang kehtib ainult siis, kui mängite kitarri püsti. Kui seda tehakse istudes, vajate kaks korda rohkem aega

Põletage 500 kalorit 24. samm

Samm 5. Mängige lastega

Kui majas on väikseid lapsi, mängige nendega mõõdukalt 90 minutit, et põletada 500 kalorit. Peate mängus aktiivselt osalema ja tegema järjekindlaid liigutusi.

• Teisisõnu, vali selline mäng nagu peitus, jalgpallitreening või kass ja hiir.
  • Lapsed peaksid tegelema mõõduka füüsilise tegevusega vähemalt 60 minutit päevas. Niisiis, lisage sellele ajale pool tundi, et saaksite olla tervemad ja õnnelikumad.
Põletage 500 kalorit 25. samm

Samm 6. Minge ostlema kaubanduskeskusesse, mitte Internetti

Võite põletada 500 kalorit, kui suudate kiiresti kõndida ühelt letilt teisele 2 tundi 15 minutit. Aeg kulub ainult siis, kui liigute.

Ära arvesta vaba aega, mida ostes teed. Teie eesmärki ei saavutata, kui istute poe ees või logelete toidupoes

Põletage 500 kalorit 26. samm

Samm 7. Liigutage keha, kui istute

Keha liigutamine võib aidata põletada kaloreid. Kuigi sa pead tõepoolest kogu päeva jooksul liikuma, et põletada sel viisil 500 kalorit, võib iga liigutus olla kasulik soovitud eesmärgi saavutamiseks.

• Mõned tegevused, mida saab teha, hõlmavad jalgade koputamist, jalgade liigutamist istudes ja kõnede ajal edasi -tagasi kõndimist.
  • Kogu päeva teadlikult jäsemeid liigutades saate põletada 350 kalorit.
Põletage 500 kalorit 27. samm

Samm 8. Kasutage käsitsi, mitte elektrilist ratastooli

Kui vajate liikumiseks ratastooli, võite põletada 500 kalorit, liikudes umbes 2 tundi kiirusega 3 km tunnis tasasel alal. Kiirema liikumise korral saate aega lühendada 30 minutini või rohkem.

• Kui kasutate elektrilist ratastooli, kulub 500 kalori põletamiseks 3 korda kauem (umbes 6 tundi).
  • Ratastoolikorvpalli mängimine täisplatsil umbes 1 tund võib põletada 500 kalorit.

Näpunäiteid

• Kui ükski käesolevas artiklis loetletud tegevustest ei huvita teid nende pikkuse tõttu, proovige kombineerida mitu tegevust, et saaksite põletada 500 kalorit. Seda tehes saate võib -olla lühendada iga harjutuse tegemiseks kuluvat aega. See hõlbustab ka väikese treeningu lisamist oma igapäevasesse tegevusse.
  • Pidage meeles, et treeningu tegemiseks kuluv aeg võib varieeruda sõltuvalt teie kehakaalust ja ainevahetuse kiirusest. Selle artikli juhiseid tuleks kasutada ainult juhendina. Üldjuhul peavad kõhnad inimesed treenima pikema aja jooksul kui rasvunud inimesed.
  • Siin mainitud ajahinnanguid kasutatakse tervete inimeste puhul, kes kaaluvad umbes 65–70 kg.